Hľadajte najekonomickejšie lety

Taiwan Beitou Hot Springs

Letenka Taiwan Beitou Hot Springs


Taiwan Beitou Hot Springs: Prírodný raj pre tých, ktorí hľadajú relaxáciu

Taiwan bezpochyby ponúka rôzne krásy a zaujímavosti, o ktorých sa oplatí vedieť. Jedným z najkrajších prírodných zázrakov na Tchaj-wane sú Bezbolestné horúce pramene v meste Beitou. Toto miesto ponúka návštevníkom nezameniteľnú kombináciu klasickej kúpeľnej zóne a neopakovateľnej prírody.

Pramene sú zdrojom horúcej vody, ktorá sa dostáva z podzemných zdrojov, kde sa ohrieva na teplotu 80 - 100 °C. Voda plná živín a minerálov má antioxidačné vlastnosti a pomáha pri liečbe mnohých chorôb. Preto sú pramene v Beitou nielen miestom pre relaxáciu a oddych, ale aj miestom na zlepšenie zdravia.

Dostat sa k prameňom je jednoduché – cesta z Taipei Trnavy trvá len asi 30 minút, ale návštevníci sa cítia ako v inom svete. V horúcej vode a okolitých zelených pláňach môžete plne relaxovať a zabudnúť na každodenné starosti.

Je tu niekoľko typov kúpeľov, z ktorých si môžete vybrať podľa svojej chuti. Napríklad, hliníkové, sírne, železité a dokonca aj zinkové kúpele. Každý typ má svoje špecifiká a liečebné vlastnosti, takže je dôležité zistiť, ktorý typ je vhodný pre vaše potreby.

Samozrejme, na mieste je množstvo kúpeľov, spa a wellness centier, ktoré ponúkajú rôzne typy masáží a liečebných procedúr. Ale aj pre tých, ktorí hľadajú iné aktivity, je tu niečo zaujímavého. Napríklad, v okolitých parkoch sa môžete prechádzať, obdivovať rôzne druhy kvetov a rastlín a relaxovať v príjemnej atmosfére.

Ak plánujete návštevu Taipei, netreba premeškať príležitosť navštíviť Beitou a jej horúce pramene. Tento raj je nielen nezabudnuteľným zážitkom, ale aj príjemným oddychom od každodennej reality. Stačí si zohnať letenku a vyraziť na cestu ku kúpeľom v Taiwane.

Takže, neváhajte a objavte krásy tohto nádherného miesta, ktoré sú plné pokojnej atmosféry a nádherných zoznamov. Prečo nevyhnúť sa každodennej rýchlosti a stresu a nájsť miesto, kde sa môžete zotaviť a načerpať nové sily? Navštívte Taiwan a zistite, aký kúsok nádhernej prírody vám ponúka!


Počasie Taiwan Beitou Hot Springs


Taiwan Beitou Hot Springs – Nádherná kombinácia prírody a relaxácie

Taiwan známy ako ostrovová krajina je miesto, kde nájdete jedinečné kúpele a termálne pramene. Najznámejším miestom s termálnymi prameňmi je bezpochyby oblasť Beitou. Nachádza sa iba niekoľko minút od mesta Taipei a práve tu môžete zažiť jedinečný pobyt s mimoriadnymi zážitkami.

Beitou Hot Springs sú známe pre svoje úžasné prírodné scenérie a historické budovy. Miesto je obľúbené medzi turistami, ktorí sa chcú zbaviť stresu a relaxovať v termálnych prameňoch po prechádzkach po neďalekom národnom parku Yangmingshan.

Keď prídete do Beitou, okamžite zbadáte kvetúce záhrady, vibrácie sviežeho vzduchu a jemné zvuky vodopádu, ktoré len podčiarkujú vôňu zelených záhrad a termálnych prameňov. Počasie v tejto oblasti je ovplyvnené umiestnením této destinácie, ktorá sa nachádza v severovýchodnej časti Tchaj-wanu.

Beitou má trvalé monzónne klimatické podmienky s teplým letom a mierne chladnou zimou. Najteplejšími mesiacmi sú júl a august, kedy sa teploty môžu vystupovať až na 36 stupňov Celzia. Najchladnejšou časťou roka je zima, kedy Teploty môžu klesnúť až na 10 stupňov Celzia. Vzhľadom k tomu, že je Beitou umiestnené v horských oblastiach, môžete stretnúť lokálne poveternostné podmienky s rôznymi nárazovými dažďami a teplotnými výkyvmi.

Beitou Hot Springs poskytujú hostiteľskú službu pre turistov so zapožičaním saun a víriviek, exprtané masáže a teplé kúpeľne s teplou vodou. Okrem toho si môžete prezrieť aj niekoľko kúpeľových domov, návšteva múzeí a historických budov a pamätihodností.

Ak hľadáte miesto, kde si odpočiniete a oživíte svoje telo, tak je Beitou ideálnou voľbou pre vás. Bude to jednoducho nezabudnuteľné miesto, ktoré vám umožní zažiť to najlepšie z Tchaj-wanu. Tak neváhajte a užite si pokojné a bezstarostné chvíle v Tchaj-wanskom Beitou Hot Spring.


Najčastejšie otázky a odpovede Taiwan Beitou Hot Springs


Otázky:

1. Kde sa nachádza Beitou Hot Springs?
2. Aké je odporúčané oblečenie na návštevu Beitou Hot Springs?
3. Ako sa dostať do Beitou Hot Springs?
4. Je potrebné si rezervovať miesto v hot springoch vopred?
5. Aké sú poplatky za vstup do Beitou Hot Springs?
6. Aké sú otváracie hodiny Beitou Hot Springs?
7. Aké sú pravidlá v hot springoch v Beitou?

Odpovede:

1. Beitou Hot Springs sa nachádza v severnom Taiwanu, v meste Beitou.
2. Odporúča sa nosiť plavky a ľahké rúcho.
3. Najlepší spôsob, ako sa dostať do Beitou Hot Springs, je metrom alebo vlakom z Taipei.
4. Nie je nutné si rezervovať miesto v hot springoch vopred, ale odporúča sa to, aby sa predišlo dlhým čakacím dobám.
5. Poplatky za vstup do Beitou Hot Springs sa môžu líšiť v závislosti od konkrétneho hotela alebo verejného kúpaliska, ale zvyčajne sa pohybujú okolo 200-400 TWD za osobu.
6. Otváracie hodiny Beitou Hot Springs zvyčajne sa líšia, ale väčšina hotelov a kúpalísk je otvorená od 9:00 do 22:00.
7. Pravidlá v hot springoch v Beitou zahŕňajú dodržiavanie hygienických návykov, nevydávanie hluku a pozorovanie bezpečnostných pokynov. Taktiež je zakázané nosiť v súkromných kúpeľoch plavky, avšak v verejných kúpeľoch sú plavky povinné.


Dovolenka Taiwan Beitou Hot Springs


Pre milovníkov termálnych kúpeľov je Taiwan skutočným rajom. Medzi najnavštevovanejšími miestami na vychádzajúcom ostrove je miesto Beitou. Prečo tu? No, prvým dôvodom je to, že táto oblasť sa nachádza v Taipej City, takže je to dostupné miesto pre turistov.

Beitou zažila boom v počte návštevníkov od roku 1896, keď bola táto oblasť pod japonským impériom a vystavila sa termálnym kúpeľom. V súčasnosti je tento raj pre tých, ktorí chcú urobiť pre seba niečo dobré, a taktiež sediacej klnostky tým, ktorí sa snažia uvoľniť napätie z práce.

Beitou má množstvo rybníkov a kúpeľných domov, a to aj zemepytných. Hot Spring Museum, kde sa nachádza japonský termálny dom, ukazuje na rozvoj termálnej vody v oblasti. Okrem toho každý deň v nedeľu sa tu usporadúvajú trhy. A to nie sú len bežné trhy, ale aj veľmi zvláštne.

Najväčší rybník v oblasti, Beitou Hotsprings Park, má na prvý pohľad smiešny vzhľad, ako pre malé šantorové pobrežie. Zahrádka sa nachádza v horách, takže krajina je krásna. Ideálny plán by bol urobiť si túru po horách, a po krátkej prechádzke sa potopiť do rybníka.

Existujú rôzne druhy kúpeľov, koľko druhov existuje v beitou. Väčšina z nich funguje na základe svojich minerálnych vlastností. Niektoré obsahujú selén, draselný chlorid, sodík atď. V každých kúpeľoch sú totiž rôzne vlastnosti, ktoré môžu pomôcť liečiť rôzne choroby, ako napríklad bolesti chrbta alebo zmiernenie stresu. Beitu Hot Spring zabezpečuje, že pobyt tu bude určite nezabudnuteľný, a určite si svoj pobyt tam budete pamätať na celý život.


Ubytovanie Taiwan Beitou Hot Springs


Taiwan Beitou Hot Springs je jedno z najlepších miest na svete, ktoré ponúka relaxačné a liečivé kúpele. Tento región sa nachádza v severnej časti Taiwanu, v blízkosti Taipei, a je známy svojimi prírodnými horúcimi prameňmi a geotermálnymi vodami.

Ak hľadáte ubytovanie v tejto oblasti, môžete sa rozhodnúť pre niektorý z niekoľkých hotelov a letovísk, ktoré sú k dispozícii. Jedným z nich je napríklad Grand View Resort Beitou, ktorý je situovaný v prírode a ponúka nádherný výhľad na okolité hory a rieku. Hotel má tiež vlastný termálny bazén a vonkajší bazén s výhľadom na rieku.

Ďalšou možnosťou ubytovania v tejto oblasti je hotov JBG, ktorý sa nachádza v blízkosti Beitou Parku a Beitou Muzea termálnych prameňov. Tento hotel ponúka luxusné izby s výhľadom na okolitú prírodu a japonské záhrady.

Ak hľadáte niečo cenovo dostupnejšie, môžete sa rozhodnúť pre Beitou Star Beauty Resort, ktorý sa nachádza v samom srdci Beitouského termálneho regiónu. Tento hotel ponúka pekné izby a apartmány s terasami a výhľadom na rieku.

Ďalšou možnosťou je My Sweet Home, rodinný penzión s priestrannými izbami, ktoré sú opatrené klimatizáciou a balkónom. Penzión sa nachádza v blízkosti Beitou Parku a ponúka jednoduché, ale pohodlné ubytovanie za prijateľnú cenu.

Neváhajte a vyberte si z mnohých možností ubytovania v Taiwan Beitou Hot Springs a vychutnajte si prírodné kúpele a relaxáciu v tejto krásnej oblasti naplno.


Garancia najnižšej ceny

Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

Desiatky tisíc spokojných klientov

Najvýhodnejšie letenky do všetkých krajín sveta

Najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta na jednej platforme.

Nájsť letenky