Hľadajte najekonomickejšie lety

Spojené štáty americké Savannah, Georgia

Ubytovanie Spojené štáty americké Savannah, Georgia


Savannah, Georgia je jedným z najkrajších miest v Spojených štátoch amerických. Je to mesto s bohatou históriou a kultúrou, ktoré ponúka množstvo atrakcií pre turistov. V tomto meste nájdete aj mnoho možností na ubytovanie. Tu sú niektoré z najlepších miest na ubytovanie v Savannah, Georgia:

1. The Brice Hotel - Tento nádherný hotel sa nachádza v historickej štvrti Savannah a ponúka luxusné izby a apartmány. Hotel má aj bazén na streche a reštauráciu, kde si môžete vychutnať skvelé jedlo.

2. The Bohemian Hotel Savannah Riverfront - Tento nádherný hotel sa nachádza priamo na brehu rieky Savannah a ponúka nádherný výhľad na okolitú krajinu. Hotel má tiež reštauráciu a bar, kde si môžete vychutnať niektoré miestne špeciality.

3. Mansion on Forsyth Park - Tento luxusný hotel sa nachádza v blízkosti Forsyth Parku, jedného z najkrajších parkov v Savannah. Hotel má tiež reštauráciu, ktorá ponúka vynikajúce jedlo.

4. The Gastonian - Tento historický bed and breakfast sa nachádza na najkrajšej ulici v Savannah, ktorá sa nazýva Gaston Street. Ponúka luxusné izby a skvelú atmosféru.

5. The Marshall House - Tento historický hotel má tiež výborné ubytovacie možnosti. Nachádza sa v historickej štvrti Savannah a ponúka nádherné izby a skvelé služby.

6. Hamilton-Turner Inn - Tento romantický bed and breakfast sa nachádza v blízkosti rieky Savannah. Ponúka krásne izby a domácu atmosféru, ktorá vám umožní zažiť miestnu kultúru a atmosféru Savannah.

7. Andaz Savannah - Tento moderný hotel sa nachádza v blízkosti mnohých atrakcií v Savannah. Ponúka luxusné izby a skvelé služby.

V Savannah sa nájde ubytovanie pre každého, od luxusných hotelov až po malé romantické bed & breakfasty. Určite neváhajte navštíviť toto krásne mesto a užiť si jeho atmosféru a kultúru.


Letenka Spojené štáty americké Savannah, Georgia


Savannah, Georgia je jedno z najkrajších a najstarších miest v Spojených štátoch amerických. Táto južanská perla na pobreží Atlantiku má veľa na ponúknutie pre turistov, ktorí si chcú užiť nezabudnuteľnú dovolenku v Spojených štátoch.

Najrýchlejším spôsobom ako sa dostať do Savannah, je cez letisko Savannah/Hilton Head International Airport. Letenky do Savannahu sú k dispozícii po celý rok, pretože Savannah má mierne podnebie, ktoré je ideálne pre ktorúkoľvek sezónu. Ceny leteniek sa líšia v závislosti od toho, či sú letenky zakúpené v predstihu alebo na poslednú chvíľu.

Po príchode do Savannahu, turisti majú na výber mnoho možností ako si užiť toto historické mesto. Návšteva Historic District je absolútnou povinnosťou. Táto časť mesta je plná krásnych parkov, nádherných starobylých stavieb, reštaurácií s južanskou kuchyňou a mnoho ďalších atrakcií. Savannah Riverfront Market je tiež populárnou turistickou atrakciou. Tento trh ponúka výrobky miestnych remeselníkov, darčekové predmety a niektoré najlepšie kaviarne a reštaurácie v Savannahu.

Okrem toho, mesto má mnoho miest, kde sa turisti môžu vydať a užiť si prírodu a krásne výhľady, ako je napríklad Tybee Island, ktorá je domovom mimo sezóny pre delfíny a mnoho druhov vtákov. Izabella Plantation v Priestor Forest, ktorá sa nachádza v oblasti Richmond Hill a v Hyatt Regency Savannah, ktorý ponúka nádherný výhľad na rieku Savannah.

Savannah je tiež známa svojou kultúrou a históriou, čo sa odráža v mnohých múzeách a galériách umenia. Tento južanský klenot má bohatú kultúru a tradície, ktoré sa stali neoddeliteľnou súčasťou Savannahskej identity. V centrálnom parku Savannah City, turisti nájdu Telfair Academy a Jepson Center for the Arts, ktoré ponúkajú mnoho výstav a zbierok umeleckých diel. Navyše, turisti môžu navštíviť aj Savannah African Art Museum, ktorý zdôrazňuje vplyv afrického umenia na južanskú kultúru.

V každom ročnom období má Savannah niečo na ponúknutie. Počas jarnej sezóny môžete vidieť kvitnúce sady orchideí, zatiaľ čo v lete si môžete užiť hudobný festival Savannah Music Festival. Jesenná sezóna v Savannahu prináša na scénu jedinečné podujatia ako napríklad Coastal Pines Golf Club Invitational Golf Tournament a zimné sezóna je ideálnym časom na výmenu darčekov na Savannah City Market.

Savannah, Georgia je jedno z najkrajších miest Spojených štátov, ktoré ponúka niečo pre každého. Nakupujte, jedzte a užívajte si nielen okolie, ale aj jedinečnú kultúru tohto mesta. Do Savannahu sa určite oplatí prísť pre niečo, čo nikdy nezabudnete.


Najčastejšie otázky a odpovede Spojené štáty americké Savannah, Georgia


1. Aké je počasie v Savannah, Georgia?

Odpoveď: Počasie v Savannah, Georgia, je teplé a vlhké počas väčšej časti roka. Letné teploty sa pohybujú okolo 30 stupňov Celzia, zatiaľ čo zimy sú mierné s teplotami okolo 15 stupňov Celzia.

2. Čo si môžem pozrieť v Savannah, Georgia?

Odpoveď: V Savannah, Georgia, je veľa pamiatok a miest, ktoré si môžete pozrieť, ako napríklad Savannah Historic District, Forsyth Park, River Street, Tybee Island a Savannah College of Art and Design.

3. Kedy je najlepší čas na návštevu Savannah, Georgia?

Odpoveď: Najlepší čas na návštevu Savannah, Georgia, je najmä na jar a na jeseň, keď sú teploty príjemné a kvetinové záhrady rozkvitnú. V lete môže byť veľmi horúco a vlhko, zatiaľ čo zimy môžu byť mierne chladné.

4. Aké sú najlepšie miesta na občerstvenie v Savannah, Georgia?

Odpoveď: V Savannah, Georgia, nájdete mnoho miest na občerstvenie, ako napríklad Mrs. Wilkes Dining Room, The Olde Pink House, The Grey, Vic's On the River a Zunzi's.

5. Ako sa dostanem do Savannah, Georgia?

Odpoveď: Do Savannah, Georgia, sa môžete dostať lietadlom do Savannah/Hilton Head International Airport alebo autom cez diaľnicu I-95. Taktiež môžete použiť autobusovú dopravu alebo vlaky.


Počasie Spojené štáty americké Savannah, Georgia


Savannah, Georgia je známa svojou pestrými umeleckými scénami, historickými pamiatkami a krásnou prírodou. Na to, aby ste sa mohli pohybovať v týchto priestoroch, musíte byť pripravení na teplejšie počasie, ktoré prevláda po celý rok.

Pre tých, ktorí sa neboja horúcieho počasia, leto v Savannah býva dosť silné. Práve v tomto období teploty prudko stúpajú a môžu dosiahnuť až 32 stupňov Celzia. Toto počasie sa ale vyskytuje len v špičke letného obdobia, a to najmä v mesiacoch júl a august. V júni a septembri už býva počasie trošku ohromujúce. Kvôli prúdeniu vzduchu ale aj teplota vo vnútri mesta zvykne byť nižšia ako v okolitých oblastiach.

Zima v Savannah býva dosť očarujúca, no pre niektorých môže byť trošku chladnejšia, ako by si mohli predstavovať. Priemerne dosahuje teplota okolo 15 až 17 stupňov Celzia. Na druhej strane môže byť v zime celkovo krajšie, pretože uvidíte množstvo zelených stromov a trávnatých plôch.

Jeseň a jar sú v Savannah zase obdobiami, kedy sa najviac prejavuje pekná príroda. Kvety, rastliny a stromy sa opäť prebudia k životu a spravia z Savannah nádhernú krajinu. Teploty sú v pohode a dosahujú priemerne okolo 23 stupňov Celzia.

Voda v okolí Savannah je trošku chladnejšia, čo ale neznamená, že si tam nemôžete užiť krásny deň pri mori. Naopak, počasie tam je také príjemné, že určite stojí za to ísť si to užiť. Práve oblasti ako Slnečný ostrov alebo Tybee Island sú miestami, na ktorých si môžete počasie Savannah naplno užiť.

Celkovo, počasie v Savannah je dosť teplé počas celého roka. Pravdepodobne sa bude líšiť od predstavy ľudí, ktorí sú zvyknutí na chladnejšie podnebie, ale pre tých, ktorí s ním vedia narábať, je to jeden z najkrajších oblastí v USA, ktoré zaručuje veľa pekných zážitkov.


Dovolenka Spojené štáty americké Savannah, Georgia


Savannah, Georgia je krásne historické mesto v Spojených štátoch amerických a ideálne miesto na dovolenku. Nachádza sa na juhovýchode USA na brehu rieky Savannah a je známe svojimi šarmantnými uličkami, historickými budovami a nádhernými parkmi.

Savannah sa považuje za jeden z najkrajších historických miest v celej USA a je to skutočné jedinečné miesto, kde sa môžete ponoriť do histórie a kultúry Spojených štátov amerických. Mesto bolo v minulosti dôležitým prístavom, a preto je jeho architektúra ovplyvnená jeho slávnou námornou tradíciou.

Jeden z najväčších historických parkov v Savannah je Forsyth Park, ktorý leží v srdci mesta a je ideálnym miestom na piknik, prechádzky alebo športové aktivity. Park ponúka aj množstvo iných aktivít, aké sú napríklad golf alebo tenis. V blízkosti parku sú aj krásne fontány, ktoré sú typické pre mesto a prehliadka všetkých 22 fontán je nevyhnutnosťou.

Ďalším miestom, ktoré by ste určite mali navštíviť, je Savannah Historic District, kde sa nachádza mnoho historických budov a pamiatok. Môžete si tu pozrieť všetky pamiatky a budovy, ktoré má mesto ponúknuť, ako napr. historic House Museum, kde návštevníci môžu vidieť, ako sa žilo v Savannah v 19. storočí.

Pre milovníkov umenia je tu aj skvelé umenie a kultúra, ktorého klenotom je Telfair Museum of Art, kde nájdete niektoré z najlepších zbierok umenia v USA, vrátane amerického, európskeho a orientálneho umenia.

Ak hľadáte niečo príjemné a relaxačné, určite navštívte jednu z miestnych pláží, Tybee Beach alebo Jekyll Island Beach. Tieto pláže sa nachádzajú v blízkosti Savannah a sú ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi. Na pláži sa môžete kúpať, slniečkať alebo sa vybrať na výlet lodou.

Výživou vašich chuťov, máte možnosť ochutnať miestne špeciality a kuchyne. Toto mesto ponúka rôzne reštaurácie a kaviarne, kde si môžete vychutnať miestne chutné jedlá a nápoje. Napr. The Olde Pink House Restaurant je jednou z najznámejších reštaurácií mesta, ktorá ponúka skutočne autentickú južanskú kuchyňu.

Savannah je miesto, ktoré zamorí celý západný svet svojím šarmom a krásou. História, kultúra, architektúra a relaxácia na jednom mieste. Precíťte to, a užite si najlepší dovolenkový zážitok na Vašej ceste do Spojených štátov amerických.


Garancia najnižšej ceny

Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

Desiatky tisíc spokojných klientov

Najvýhodnejšie letenky do všetkých krajín sveta

Najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta na jednej platforme.

Nájsť letenky