Hľadajte najekonomickejšie lety

Marshallove ostrovy Aur Atoll

Letenka Marshallove ostrovy Aur Atoll


Marshallove ostrovy sú ostrovná krajina v Tichom oceáne, zložená z viac ako tisíc ostrovov a atollov. V tomto kúte sveta nájdeme množstvo krásnych miest, ktoré lákajú návštevníkov z celého sveta. Medzi najčarnejšie klenoty patria Marshallove ostrovy Aur Atoll.

Aur Atoll patrí medzi menej známe ostrovné destinácie v Tichom oceáne. Tento atol je súčasťou Marshellových ostrovov a ponúka návštevníkom úchvatné prírodné krásy, ktoré si zamilovali už mnohí turisti. Nachádza sa na východnom konci ďalekej Raliku retu, kde budete môcť vidieť dokonalú harmóniu medzi korálovými útesmi a tyrkysovým morom.

Jedným z najväčších lákadiel Aur Atoll je jeho nezabudnuteľná príroda, ktorú určite oceníte. Vám, ktorí sú zvedaví, sa budú neustále objavovať nové pláže, ktoré sa zdajú byť ešte úchvatnejšie ako tie posledné. Tento ostrov ponúka aj rôzne vodné aktivity ako plávanie, šnorchlovanie a potápanie.

Návštevníci sa tiež môžu vybrať na tradičnú rybačku, kde si môžu vychutnať čerstvé morské plody priamo z oceána. Pokojná atmosféra ostrova je skvelou príležitosťou na relaxáciu a nabranie energie.

Precestovanie Marshallových ostrovov a navštívenie Aur Atollu je kúzelný zážitok. Ak chcete zažiť ničím nerušenú prírodu, ktorá vás nabitými farbami doslova začaruje, je Aur Atoll tou správnou voľbou.

Ak sa rozhodnete navštíviť Marshallove ostrovy a vrátite sa späť domov, určite si prinesiete s sebou nezabudnuteľné spomienky na nezabudnuteľný zážitok, ktorý ste so svojou rodinou alebo priateľmi prežili napriek všetkým výzvam, ktoré ste stretli počas svojho putovania.


Počasie Marshallove ostrovy Aur Atoll


Marshallove ostrovy sú roztrúsené po Tichom oceáne a ich klima je ovplyvnené morskou stranou. Jedným z najkrajších ostrovov v krajine je Aur Atoll.

Aur Atoll je jedným z najväčších atolov na Marshallových ostrovoch. Nachádza sa v južnej časti krajin a je obklopený krásnym modrým oceánom. Má dĺžku asi 40 kilometrov a šírku 20 kilometrov. Atol pozostáva z viac ako 30 ostrovov, nachádzajú sa tu zátoky, lúky a pláže so snehobielym pieskom.

Klima v Aur Atoll je tropické a vlhké. Teploty sa pohybujú medzi 24 až 32 stupňami Celzia po celý rok. Najteplejšou časťou v roku je obdobie od mája do septembra a súčasne je to aj obdobie dažďov. V tomto období môže dôjsť k silným dažďom, búrkam a vysokým vlnám. Pre návštevníkov je najlepšie navštíviť Aur Atoll v období od decembra do marca, kedy je slnečné a súvislé obdobie sucha.

Ak sa rozhodnete navštíviť Aur Atoll, môžete si užívať množstvo aktivít, ktoré ostrov ponúka. Okrem pláží sú tu možnosti na potápanie, šnorchlovanie, rybárčenie, surfovanie, windsurfing, kajakárstvo a prechádzky po pláži. Turisti, ktorí sa zaujímajú o históriu, môžu navštíviť národné múzeum alebo pamätník Pearl Harbour, ktorý pripomína históriu 2. svetovej vojny.

Ak hľadáte jedinečné miesto, kde sa môžete uvoľniť a cítiť sa ako v raji, Aur Atoll na Marshallových ostrovoch je určite miesto na návštevu. Svojím klimatom poskytuje vhodné podmienky pre viacero aktivít, ktoré si môžete vychutnať počas pobytu. Takže neváhajte a osviežte si svoju myseľ a telo tento rok na Aur Atoll.


Dovolenka Marshallove ostrovy Aur Atoll


Marshallove ostrovy sú tropickým rajom, ktorý ponúka svojim návštevníkom úplný oddych a únik z každodenného zhonu. Jedným z miest, ktoré stoja za návštevu, sú atoly Aur a Arno.

Aur Atoll je najsevernejší a najväčší atol na Marshallových ostrovoch. Má rozlohu takmer 700 štvorcových kilometrov a pozostáva z 40 malých ostrovov. Tento atol je domovom pre obyvateľov, ktorí sa zaoberajú rybárstvom a palmovým spracovaním. Turistikou sa na tomto mieste začali zaoberať až v poslednej dobe.

Prvou vecou, ktorú si všimnete, keď sa dostanete na Aur Atoll, sú jeho krásne biele pieskové pláže a tyrkysové more, ktoré sa práve tak hodia na dovolenku. Známy je tiež ako raj pre milovníkov potápania, pretože jeho krištáľovo čisté vody ponúkajú úžasné podmienky pre pozorovanie morského života.

Ako turista na Aur Atoll sa môžete ubytovať v malej dedinke na južnom konci atolu, v miestnej chatrči alebo stane na pláži, alebo si môžete prenajať bungalov na jednom z miestnych ostrovov. Z nich niektoré sú dokonca otvorené turistom.

Medzi iné aktivity, ktoré si môžete vyskúšať na Aur Atoll, patria rybolov, šnorchlovanie, prechádzky po pláži a pozorovanie vtáctva. Okrem toho sa môžete tiež vybrať na výlet na susedný atol Arno, ktorý ponúka ešte väčšie krásy, a to aj v podobe jaskýň a koralových útesov.

Na Arne sa tiež môžete pozrieť na miestnu KATHANIA (Kiribati-All Marshall Islands Music Festival), ktorá sa koná každé dva roky vo februári a ponúka návštevníkom jedinečnú príležitosť vidieť tradičné tanečné a hudobné vystúpenia miestnych obyvateľov a tiež si vyskúšať tradičné jedlá a nápoje.

V noci sa na atole kochajú nočnou oblohou plnou hviezd a tichom, ktoré je narušované len zvukom vĺn a vetrom. Celkovo je Aur Atoll miestom, ktoré ponúka návštevníkom jedinečný zážitok z tropického raja, ktorý je stále relatívne neobjavený turistami.


Najčastejšie otázky a odpovede Marshallove ostrovy Aur Atoll


Otázka 1: Kde sa nachádzajú Marshallove ostrovy Aur Atoll?
Odpoveď: Marshallove ostrovy Aur Atoll sa nachádzajú v Tichom oceáne, na západ od Samoy.

Otázka 2: Čo je Aur Atoll?
Odpoveď: Aur Atoll je jedno z najsevernejších atolov, ktoré tvoria Marshallove ostrovy. Skladá sa z 61 ostrovov a územia o rozlohe 15,3 km².

Otázka 3: Aký je počet obyvateľov na Aur Atoll?
Odpoveď: V roku 2011 žilo na Aur Atoll 649 ľudí.

Otázka 4: Aký je hlavným zdrojom príjmu na Aur Atoll?
Odpoveď: Hlavným zdrojom príjmu na Aur Atoll je rybolov a pestovanie kokosových orechov.

Otázka 5: Aké sú zaujímavosti na Marshallových ostrovoch Aur Atoll?
Odpoveď: Na Marshallových ostrovoch Aur Atoll môžete navštíviť miestne obce, vidieť tradičné tancovanie a zaujímavú miestnu kuchyňu, ako aj užívať si turistické aktivity, ako sú potápanie a šnorchlovanie.


Ubytovanie Marshallove ostrovy Aur Atoll


Marshallove ostrovy sú malým ostrovným štátom nachádzajúcim sa v Tichom oceáne. Jednou z jeho perál je aj Aur Atoll, ktorý predstavuje tropický raj plný slnka, bielych pláží a krištáľovo čistého mora.

Aur Atoll je jeden z najväčších atolov v Pobrežnej oblasti Marshallových ostrovov, a nachádza sa v južnej časti atolu. Toto miesto predstavuje ideálnu destináciu pre tých, ktorí túžia po oddychu, relaxe a pokoji.

Ubytovanie na Aur Atoll je veľmi obmedzené, ale návštevníci majú možnosť ubytovať sa v súkromných plážových bungalovoch, ktoré sú umiestnené priamo na pláži. Tieto bungalovy sú vybavené všetkým potrebným vybavením a poskytujú nádherný výhľad na more a na oblohu, ktorú možno vidieť aj cez strešné okno. Okrem toho sú bungalovy vybavené klimatizáciou, TV a kuchynským kútom, kde sa môžete sami stravovať.

Mnohé hotely taktiež ponúkajú rôzne aktivity a zábavné programy. Turisti sa môžu zabaviť s rôznymi vodnými športmi, ako sú potápanie, šnorchlovanie a kajakárčenie. Okrem vodných športov môžete využiť aj možnosti prechádzok po ostrove alebo si prenajať miestne dopravné prostriedky, ako sú bicykle alebo skútre. Na Aur Atolle sa nachádzajú malé obchody a reštaurácie, takže počas pobytu nebude chýbať potravinové a reštauračné zázemie.

Aur Atoll vám ponúka iba ticho, pokoj, krištáľovo čisté more, slnko a prírodu. Preto ak si túžite po úplnom oddychu a relaxe, určite by ste mali zvažovať návštevu tohto krásneho miesta. Ubytovanie v súkromí vám prinesie dokonalý pocit pohodlia a súkromia v exotickom prostredí.

Celkove, Aur Atoll je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú odpočinok od rušného sveta a zároveň chcú objaviť krásu nezničených a divokých tropických ostrovov. Ubytovanie v súkromí na Aur Atoll vám poskytne dokonalý zážitok z prírody a prinesie vám nekonečný pokoj a harmóniu.


Garancia najnižšej ceny

Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

Desiatky tisíc spokojných klientov

Najvýhodnejšie letenky do všetkých krajín sveta

Najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta na jednej platforme.

Nájsť letenky