Hľadajte najekonomickejšie lety

Maldivy Reethi Beach Resort

Počasie Maldivy Reethi Beach Resort


Maldivy sú celkom známe svojimi idylickými plážami a priezračnými vodami. A spomedzi mnohých respiračných letovísk a hotelov, ktoré ponúkajú nezabudnuteľné dovolenky, Reethi Beach Resort je jedným z tých, ktoré stojí za to skúsiť.

Tohto letoviska nájdete na jednom z najjužnejších ostrovov Severných Malediv, na ostrove Fonimagoodhoo. A ak hľadáte dokonalé miesto na relaxáciu v troch, Reethi Beach Resort je ten správny pre vás.

Počasie Maldivy sú známe pre svoje teplé a slnečné dni väčšinu roka. Priemerná teplota sa pohybuje medzi 30°C a 25°C a teplota oceánu zvyčajne okolo 27 °C. Vzhľadom na toto teplé počasie, návštevníci Reethi Beach Resort si určite užijú čas strávený na pláži alebo v mori.

Na letovisku nájdete mnoho aktivít, ktoré vám umožnia užiť si slnečné dni Maldivy. Môžete sa ísť potápať a objavovať farebné podmorské svety alebo si povedať o urobte si jazdu na kiteboardingu alebo windsurfingu. Okrem toho si môžete vychutnať aj krásnu prechádzku na pláži alebo si dať za celý deň rezervovať miesto na stvrtom, čím by ste vôbec neuverili v tichosti krásneho prostredia.

Výhody návštevy tejto časti Maldiv je taktiež zreteľná v počasí. V júni a júli sú obvykle silnejšie monzúnové zrážky na východnej strane Maldiv, ale na západnej strane, kde sa nachádza Reethi Beach Resort, dostávate viac slnečných dní a nižšie zrážky. Ak by ste preferovali menšie množstvo turistov a dokonalejšie podmienky, odporúča sa návšteva Reethi Beach Resort medzi májom a novembrom.

Koľkí z nás by radi cestovali do Maldivy a podrobili sa tomu pohodliu. Reethi Beach Resort je zrejme najlepšou voľbou. Toto letovisko ponúka ideálne miesto na relaxáciu a prežitie nezabudnuteľnej dovolenky. A s priaznivým počasím skoro celého roka, máte istotu, že si dostatočne užijete slnečné dni a prežijete v ideálnom prostredí.


Dovolenka Maldivy Reethi Beach Resort


Výlet na Maldivy je pre mnoho ľudí sen a jájímka zároveň. Zeleno-modré oceány a súostrovie tropických ostrovov sú kráľovstvom pre milovníkov pláží a miest s jemným bielym pieskom. Je však ťažké si vybrať z množstva ponúk pre luxusné letoviská. Jedným z najobľúbenejších z nich je letovisko Reethi Beach Resort.

Reethi Beach Resort ponúka moderné bungalovy postavené na drevených pilotách v krásnom okolí, v ktorých turisti majú prístup k priamemu výhľadu na nádhernú vodu Indického oceánu. V areáli letoviska sú tradičnej malskej architektúry, zelené kokosové palmy a tropická vegetácia. Okrem toho môžete tiež preskúmať zálivy zapadajúceho slnka priamo z pláže, ako aj nekonečné hĺbky oceánu priamo z bungalovu.

Reethi Beach Resort tiež ponúka množstvo služieb pre svojich hostí vrátane bazéna, spa, fitness centra a kaviarne. Zdravé stravovanie zostáva základom pre pohodlie a dobrý pocit. Letovisko ponúka bujety bufetových stolov denne, ako aj zdravé ovocné smoothie a kávu z malých kaviarničiek.

Reethi sa tiež chváli svojou ponukou vodných športov. Hostia môžu tráviť čas okolo Reethi Atoll rôznymi spôsobmi, ako sú surf, šnorchlovanie, potápanie, jachting a rybolov.

Aby ste si mohli užiť maximum z vašej návštevy, odporúčame zvoliť si dovolenku na Maldivy od júna do decembra.

Reethi Beach Resort je ideálnym miestom pre páry, rodiny a rozhodne aj pre každého, kto chce zažiť záujmovú dovolenku, oddych a zážitky z tohto krásneho mesta. Zájdite na toto miesto a užijte si tamojšie pohodlie a priateľskú atmosféru, ktorou sa môže popýšiť.


Letenka Maldivy Reethi Beach Resort


Cestovanie na Maledivy je snom mnohých, kto túžia po oddychu na krásnych plážach a vody modrých odtieňov. Ak patríte medzi nich, určite by ste mali zvážiť pobyt v hotely Reethi Beach Resort, ktorý sa nachádza na súostroví Baa Atoll.

Reethi Beach Resort je celkom obľúbeným letoviskom na Maledivách, pretože ponúka nekonečnú radosť z pobytu na pláži a v krásnej vode. Hotel vzíde pre tých, ktorý hľadajú relaxáciu a útoky prírody zakaždým, keď si urobia krok.

Letenku na Maledivy si môžete zohnať jednoducho pomocou on-line služby. Váš let by sa mal ukončiť na letisku Ibrahim Nasir Medzinárodné letisko, odkiaľ bude následovať preprava na letovisko. Vybaviť transfer do hotela môžete aj priamo v letovisku. Reethi Beach Resort sa nachádza na jednom z vyčistených atolov Malediv.

Maledivy sú slávne svojim jemným pieskom, kde môžete dokonale relaxovať, takže Reethi Beach Resort je pracoviskom, na ktorom sa môžete popasovať s každodennými problémami. Na pláži si môžete prenajať lehátka či slnečníky, ktoré umocnia váš pobyt na letovisku. Hotel ponúka možnosti rôznych vodných športov, čo bude určite zaujímavým zážitkom pre tých, ktorí si potrpia na aktivizmus. Môžete sa preto pokúsiť o potápanie, jazdu na skútroch po vode či surfovanie.

Reethi Beach Resort pripravuje pravidelné večery s tancom a hudbou, na ktorých budete môcť preskúmať miestne tance a zvyky. Okrem toho, v hoteli je tiež mních pripravený pre deti a ďalšie možnosti pre aktivity v priebehu dňa.

Nakoniec, Reethi Beach Resort na Maledivách vyplýva ako ideálna destinácia pre všetkých, ktorí by chceli pobývať v duchu tie najkrajšie pláže a vnímať krásy okolitého prostredia, ktoré sa oplýva tropickými rastlinami a úžasnými modrými vodami. Môžete si byť istý, že to bude nezabudnuteľná skúsenosť!


Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Reethi Beach Resort


Najčastejšie otázky a odpovede o Maldivách a Reethi Beach Resort sú:

1. Aký je najlepší čas na návštevu Maldiv?

Najlepší čas na návštevu Maldiv je od decembra do apríla, kedy je leto a teplota vzduchu a vody je príjemná.

2. Ako sa dostať na Reethi Beach Resort?

Z letiska Male je možné sa dopraviť na ostrov hydroplánom alebo loďou. Reethi Beach Resort poskytuje transfer služby, ktoré treba vopred zarezervovať.

3. Aké sú zariadenia a služby v Reethi Beach Resort?

Reethi Beach Resort ponúka plážový bar, reštaurácie, bazény, tenisový kurt, posilňovňu, potápačské centrum, wellness centrum, vodné športy a iné.

4. Je potrebné mať víza na Maldivy?

Víza nie sú potrebné pre turistické pobyty do 30 dní.

5. Aké sú ceny ubytovania v Reethi Beach Resort?

Ceny sa líšia podľa sezóny a kategórie izby, priemerná cena za noc je okolo 350 eur.

6. Je vhodné povedať si o nejaké aktivity pred príchodom na Reethi Beach Resort?

Áno, Reethi Beach Resort ponúka množstvo aktivít, ale niektoré môže byť potrebné zarezervovať vopred.

7. Môže sa v Reethi Beach Resort platiť kartou?

Áno, v Reethi Beach Resort sa dá platiť kartou (MasterCard, Visa, American Express a iné).

8. Je možné v Reethi Beach Resort stravovať aj vegetariánsky alebo bezlepkovo?

Áno, Reethi Beach Resort ponúka aj vegetariánske a bezlepkové jedlá.

9. Aké aktivity sú v Maldivách k dispozícii?

V Maldivách sú k dispozícii rôzne vodné a plážové aktivity, ako sú potápanie, windsurfing, kajaking, jazda na vrkoch, šnorchlovanie, rybolov, plážové hry a iné.

10. Aké je počasie na Maldivách?

Počasie na Maldivách je tropické, s vysokou vlhkosťou a teplotami okolo 30 stupňov Celzia po celý rok. Teplota vody sa pohybuje okolo 28 stupňov Celzia.


Ubytovanie Maldivy Reethi Beach Resort


Maldivy sú jednou z najkrajších destinácií na svete, ktorá priláka veľké množstvo turistov celý rok. Ak hľadáte luxusné a nezabudnuteľné ubytovanie, určite zvážte pobyt v Reethi Beach Resort, ktoré sa nachádza na ostrove Fonimagoodhoo.

Reethi Beach Resort je obľúbený medzi návštevníkmi pre svoju nádhernú pláž, ktorá je označovaná ako jedna z najlepších na Maldivách. Krištáľovo čistá voda a biely piesok vám umožnia relaxovať a užívať si pokoj, ktorý vám tento ostrov ponúka.

Začnite svoj deň raňajkami, ktoré sú podávané ako bufet na mieste s výhľadom na more. V Reethi Beach Resort sú k dispozícii tri reštaurácie, kde si môžete vychutnať exotické a miestne špeciality, ako aj európske pokrmy.

Ak sa chcete odreagovať, môžete sa vybrať na malé dobrodružstvo a preskúmať podmorský svet Maldiv. Reethi Beach Resort ponúka šnorchlovanie, potápanie, rybárske výlety a mnoho ďalších aktivít vo vode. Pre tých, ktorí uprednostňujú suchú pôdu, sú k dispozícii tenisové kurty a fitnescentrum.

Po celodennom objavovaní a výlete si môžete oddýchnuť v jednej z 126 drevom obložených plážových vil a vychutnať si súkromie, ktoré vám ponúka vaše ubytovanie. Villy majú terasu s výhľadom na more a vo väčších vilách je k dispozícii aj mini bar.

Reethi Beach Resort patrí k najlepším miestam na Maldivách na oddych a relax. Nechajte sa prekvapiť krásou a pôvabom tejto krajiny a užite si nezabudnuteľnú dovolenku plnú zážitkov a pohody.


Garancia najnižšej ceny

Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

Desiatky tisíc spokojných klientov

Najvýhodnejšie letenky do všetkých krajín sveta

Najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta na jednej platforme.

Nájsť letenky