Hľadajte najekonomickejšie lety

Gambie Fajara Golf Course

Ubytovanie Gambie Fajara Golf Course


Gambia je krajina s nádhernými plážami, fascinujúcou kultúrou a pestrým prírodným bohatstvom. Fajara Golf Course je jedným z najvyhľadávanejších miest na ubytovanie v Gambii pre turistov, ktorí hľadajú oddych, pohodu a zároveň blízkosť k turistickým atrakciám.

Fajara Golf Course je kombináciou príjemného ubytovania a okrem bežnej golfovej dráhy nájdete tu aj hotel Fajara. Nachádza sa v oblasti Fajara, ktorá leží na západnom pobreží Gambie. Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti niekoľkých nádherných pláží a medzi turistami je veľmi známy a obľúbený miesto pre strávenie dovolenky.

Hotel Fajara disponuje zhruba 135 izbami a apartmánmi s rôznymi cenovými kategóriami, takže si určite nájde každý niečo pre seba. Všetky izby sú dobre vybavené a majú okná s výhľadom na západné pobrežie Gambie alebo na samotnú golfovú dráhu. Izby sú zariadené v modernom štýle a sú pohodlné a útulné.

Okrem toho hotel ponúka aj niekoľko reštaurácií, kde si hostia môžu vychutnať autentickú gambijskú kuchyňu, ale aj rôzne jedlá medzinárodnej kuchyne. K dispozícii je tiež niekoľko barov, ktoré ponúkajú rôzne nápoje a koktaily.

Vo svojom voľnom čase môžu hostia využiť zrakovo príjemné golfové ihrisko, ktoré ponúka nielen golf ale aj mnoho ďalších aktivít. Navyše, v okolí sa nachádza množstvo miest, ktoré sa turistom určite budú páčiť ako napríklad Národný park Őctar, piata najväčšia morská korytnačka Delta v Afrike či prales Kiang West National Park. Pre tých, ktorí chcú nakupovať, sa ponúka veľké množstvo miestnych trhov a obchodov.

Fajara Golf Course je ideálny miestom na pobyt pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a príjemné ubytovanie, zábavu a blízkosť k obľúbeným turistickým atrakciám Gambie. Hotel Fajara, ktorý je súčasťou tohto golfovho kurzu, poskytuje všetko, čo turisti potrebujú pre príjemnú a nezabudnuteľnú dovolenku v Gambio. Ak uvažujete o navštívení Gambia a hľadáte vhodné ubytovacie zariadenie, Fajara Golf Course určite stojí za zváženie.


Dovolenka Gambie Fajara Golf Course


Ak hľadáte exotické miesto na dovolenku, Gambie by mohla byť vaša voľba. Tento malý štát v západnej Afrike ponúka širokú paletu turistických atrakcií, vrátane nádherných pláží, miestnej kultúry a histórie a skvelých golfových ihrísk, medzi ktoré patrí Fajara Golf Course.

Fajara Golf Course je považovaný za najlepšie golfové ihrisko v celom štáte. Nachádza sa na pobreží Atlantického oceánu, na juhu Gambie, v oblasti Fajara. Toto ihrisko je postavené na pozemku starého koloniálneho domu a je plné vysokých palmových stromov a zelených plôch. Je to skutočne nádherné miesto a ponúka nádherný výhľad na pobrežie.

Ihrisko je otvorené pre verejnosť a nie je vyhradené iba pre členov golf klubu. Preto je to ideálne miesto pre návštevníkov, ktorí si chcú užiť skvelé golfové zážitky počas svojej dovolenky v Gambii. Ihrisko má 18 jamiek s rôznymi ťažkosťami, takže si môžete vybrať, akú úroveň náročnosti chcete.

V Fajara Golf Course sa konajú aj rôzne golfové turnaje a majstrovstvá, ktoré prilákajú golfových nadšencov zo všetkých kútov sveta. Ak ste amatérsky golfista, môžete sa zúčastniť tohto turnaja a získať skúsenosti s hrou a stretnúť sa s ľuďmi s rovnakými záujmami.

Okrem toho poskytuje Fajara Golf Course aj školu golfu pre začiatočníkov alebo pre tých, ktorí by chceli zlepšiť svoje golfové zručnosti, čo z neho robí ideálny cieľ pre rodinnú dovolenku.

Ak by ste sa chceli ubytovať blízko Fajara Golf Course, môžete si vybrať z niekoľkých hotelov, ktoré sa nachádzajú v okolí. Nachádzajú sa tu tiež rôzne reštaurácie, kde si môžete vychutnať tradičné gambijské jedlo, ako sú tieňové ryby alebo jollof ryža.

Väčšina turistov sa zameriava predovšetkým na pláže Gambie, ale ak milujete golf, Fajara Golf Course je určite miesto, ktoré by ste nemali prehliadnuť počas svojej dovolenky v tejto krajine. Toto nádherné ihrisko vám poskytne skvelú príležitosť pre zábavu a oddych v skvelej golfovej atmosfére.


Počasie Gambie Fajara Golf Course


Gambia je krajina nachádzajúca sa v západnej Afrike, ktorá je obľúbená medzi turistami pre svoje krásne pláže a skvelé podnebie. V Gambia sa nachádza mnoho golfových ihrísk, z ktorých jedným z najobľúbenejších je Fajara Golf Course.

Fajara Golf Course sa nachádza v hlavnom meste Gambie, Banjule. Tento golfový klub je otvorený pre všetkých golfistov a je známy svojimi krásnymi krajinnými výhľadmi a nádhernou tropickou vegetáciou. Okrem toho, Fajara Golf Course patrí medzi najstaršie golfové ihriská v Afrike, bola vybudovaná v roku 1964 a má 18 jamek.

Ak chcete navštíviť Fajara Golf Course, je dobré vedieť, aké počasie môžete očakávať, aby ste mohli naplánovať svoju cestu na golfové ihrisko vhodne.

Počasie v Gambie

Gambia má tropické podnebie s dvoma ročnými obdobiami - suchým a daždivým obdobím. Suché obdobie trvá od novembra do mája, zatiaľ čo daždivé obdobie trvá od júna do októbra.

V priebehu suchého obdobia môžete očakávať teploty na Fajara Golf Course v rozmedzí od 30°C cez deň a 20°C v noci. V tomto období je minimálna pravdepodobnosť dažďa, čo robí z tohto obdobia najvhodnejšie obdobie pre golfové hranie. Avšak, treba si uvedomiť, že v pokročilejších mesiacoch suchého obdobia môže byť veľmi horúco.

Počas daždivého obdobia v Gambie sa teploty pohybujú okolo 32°C cez deň a 25°C v noci. V tomto období očakávajte zvýšenú pravdepodobnosť dažďa, ktorý môže trvať dlhšie obdobia. To by mohlo mať vplyv na vašu schopnosť hrať golfové hry na ihrisku.

V zime alebo pred daždivým obdobím, teda od konca októbra do polovice novembra, môžete očakávať zmiernenie horúcich teplôt a malú pravdepodobnosť dažďa. Toto môže byť ideálne obdobie pre návštevu Fajara Golf Course.

V zásade Fajara Golf Course ponúka návštevníkom fantastické golfové hranie po celý rok, ale najlepšie obdobie na návštevu golfového ihriska je počas suchého obdobia v Gambie. V tandeme s krásnym počasím vám to môže zabezpečiť nezabudnuteľnú skúsenosť na zeleni.


Letenka Gambie Fajara Golf Course


Fajara Golf Course - miesto pre váš ostrovný golfový zážitok v Gambii

Ak máte radi golfové ihriská, rozhodne navštívte Fajara Golf Course v Gambii. Nachádza sa na západe afrického kontinentu, pri pobreží Atlantického oceánu. Fajara Golf Course je prvotriedne golfové ihrisko, ktoré ponúka krásny kus prírody s viac ako 50 rôznymi druhmi miestnej vegetácie.

Gambia je známa pre svoje krásne pláže, ale Fajara Golf Course ponúka úplne nový pohľad na túto krajinu. Nachádza sa na úpätí kopcov a okolie golfového ihriska je bohaté na rôzne druhy exotickej fauny a flóry, ktoré budú rozhodne potešením pre vaše oči.

Fajara Golf Course má celkovú rozlohu takmer 25 hektárov a pozostáva z 18 jamiek. Pre golfových nadšencov je to miesto, ktoré by nemali minúť. Ak ste v Gambii na dovolenke, rozhodne by ste mali ochutnať aj to, čo toto golfové ihrisko ponúka. Táto atrakcia môže poskytnúť nádherné spomienky a zážitky pre každého.

Aby ste sa mohli zúčastniť hry, je potrebné si vopred zabezpečiť miesto a pripraviť všetko, čo potrebujete na hru. Fajara Golf Course je otvorené pre verejnosť každý deň v týždni.

Ak sa rozhodnete navštíviť Gambiu, rozhodne by ste si nemali nechať ujsť príležitosť vyskúšať golfové ihrisko Fajara Golf Course. Ako návštevník zistíte, že Gambie má oveľa viac atrakcií, ktoré môžu ponúknuť návštevníkom a turistom. Fajara Golf Course je len jednou z nich a určite sa oplatí si túto nádhernú krajinu a atmosféru všimnúť.


Najčastejšie otázky a odpovede Gambie Fajara Golf Course


Otázky a odpovede týkajúce sa Gambie Fajara Golf Course:

1. Aké sú otváracie hodiny Gambie Fajara Golf Course?
- Fajara Golf Course je otvorený denne od 7:00 do 19:00.

2. Koľko stojí hráčske greenfee v Gambie Fajara Golf Course?
- Hráčske greenfee na jeden deň stojí 4000 dalasi (asi 67 eur).

3. Je potrebné rezervovať si miesto na hranie vopred?
- Áno, je lepšie si miesto na hranie rezervovať vopred, najlepšie telefonicky alebo cez e-mail.

4. Môže sa tu hrať aj golfový kurz?
- Áno, Fajara Golf Course ponúka aj golfový kurz pod vedením skúsených trénerov.

5. Je tu možnosť zapožičania golfových palíc?
- Áno, v Golfovom centre Gambie Fajara Golf Course je možnosť zapožičania golfových palíc.

6. Aké sú rozmerové špecifikácie ihriska?
- Fajara Golf Course má 18 dier s parom 64 a celkovou dĺžkou približne 4 km.

7. Je v okolí možné ubytovanie?
- Áno, v okolí Fajara Golf Course sa nachádza niekoľko hotelov a resortov, kde si môžete rezervovať ubytovanie.

8. Je herecká veža na golfovom ihrisku?
- Áno, na golfovom ihrisku Gambie Fajara Golf Course sa nachádza herecká veža, ktorá je súčasťou ozvučenia ihriska.

9. Je tu možnosť stravovania priamo na ihrisku?
- Áno, v Golfovom centre Gambie Fajara Golf Course je k dispozícii aj reštaurácia, kde si môžete počas hry objednať občerstvenie.

10. Je potrebné byť členom klubu na hranie na Gambie Fajara Golf Course?
- Nie, na hranie na Golfovom ihrisku Gambie Fajara Golf Course nie je potrebné byť členom klubu, ale je lepšie si miesto na hru rezervovať vopred.


Garancia najnižšej ceny

Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

Desiatky tisíc spokojných klientov

Najvýhodnejšie letenky do všetkých krajín sveta

Najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta na jednej platforme.

Nájsť letenky