Hľadajte najekonomickejšie lety

Dominikánska republika Playa Grande Golf Course

Dovolenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Ak hľadáte krajinu s dokonalým kombináciou krásnej prírody a kvalitného golfu, potom by ste mali zvážiť Dominikánsku republiku. Táto karibská krajina má mnoho golfových ihrísk, ale Playa Grande Golf Course, ktorý sa nachádza v oblasti Rio San Juan, je bezpochyby jedným z najkrajších.

Playa Grande Golf Course bol navrhnutý v roku 1995 svetoznámym architektom golfových ihrísk Robertom Trentom Jonesom Sr. Jeho dizajn bol položený na súvislom pozemku s krásnym výhľadom na Atlantický oceán a množstvom prírodných jazier.

Je to nádherné 18-jamkové ihrisko, ktorého prvý príchod je priamo na pláži súkromnej rezortovej obce Playa Grande. Golfisti z celého sveta sa sem chodia hrať kvôli nádherným výhľadom a krásnym riasam, ktoré obklopujú ihrisko.

Každá jamka v Playa Grande je výnimočná, s nádhernými prírodou a dokonalými výhľadmi. Najviac obdivovanou jamkou na ihrisku je jednoznačne druhá, ktorá ponúka neuveriteľný výhľad na Atlantik a miestnych rybárov v ich tradičných loďkach.

Hráči golfu okrem toho majú prístup k špeciálnemu tréningovému ihrisku, kde je prístrešok pre posedenie a kde si môžu zlepšiť svoju techniku úderov. Playa Grande Golf Course ponúka navyše aj súkromné hodiny pre začiatočníkov, aby si mohli vychutnať krásu ihriska a zápasiať s jeho rôznymi výzvami.

Maximálnu spokojnosť a relaxáciu po hre si môžu golfoví nadšenci vychutnať v súkromnom klubovom dome s terasou s nádherným výhľadom na Atlantik, alebo priamo na pláži Playa Grande, ktorá je jednou z najkrajších pláží na svete.

Playa Grande Golf Course je niečo, čo by si mal každý golfový nadšenec vyskúšať. Zápasovať so svojimi priateľmi medzi havajskými palmami, s plážou na pozadí a s ozvenou vody Atlantického oceánu v pozadí, je nezabudnuteľná skúsenosť, ktorú si zopakujete znova a znova.


Ubytovanie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi krásnymi plážami, a teraz sa môžete pripojiť k milovníkom golfovania a užiť si to v Playa Grande Golf Course. Ak ste golfista a chcete pridať k svojim dobrodružstvám aj tento typ športu, tak táto recenzia bola napísaná práve pre vás. Tu sa dozviete o všetkých aspektoch ubytovania pri tomto ihrisku: jeho poloha, služby a priestor.

Poloha

Playa Grande Golf Course sa nachádza v severovýchodnej časti Dominikánskej republiky, v meste Río San Juan. Je to jedno z golf ihrísk, ktoré navrhli a postavili Nicholas a Jack Nicklausovi. S rozlohou 2,485 aru je to najväčšie ihrisko v Karibiku. Na ihrisku si môžete urobiť prechádzku až k obrovským útesom nad Atlantickým oceánom, kde nájdete krásne vyzerajúce pláže, ktoré sú medzi turistami populárne. Navyše Golf Club má aj kryté priestory, ktoré chránia golfistov pred prípadným dažďom.

Služby

Ako host pre niekoľko dní alebo týždňov, môžete očakávať, že budete mať k dispozícii všetky potrebné služby. Playa Grande Golf Course poskytuje turistom prístup k reštaurácii, kde si môžu vychutnať miestnu kuchyňu a uspokojiť hlad po celodennom golvovaní. V okolí sa nachádza mnoho ďalších obchodov a obchodných centier, ktoré poskytujú potraviny pre každého ako aj všetky druhy suvenírov a darčekov.

Priestor

Hlavným cieľom každého návštevníka ihriska by malo byť golf a to prináša radosť každému okolo. Hráči sú uvítaní na palubách luxusných automobilov, ktoré pre nich sú k dispozícii. Vo vonkajšom priestore sú stoličky, kde si môžu nielen hostia ale aj hráči oddýchnuť a pozorovať iných hráčov. Priestranné izby sú plne vybavené potrebným nábytkom. Okolo nájdete zeleň a drevené dvere, ktoré vás privedú do oddychových zón s nádherným výhľadom na okolitú krajinu.

V každom prípade ak hľadáte ubytovanie na vašu dovolenku, Playa Grande Golf Course je jedným z možných miest kde si môžete užiť golf a zároveň vychutnať všetko čo Dominikánska republika ponúka. Zelené územia, krásne výhľady a golf sú spojené s nádherným ubytovaním, ktoré robí z tohto miesta jedno z najlepších golf ihrísk v Dominikánskej republike.


Najčastejšie otázky a odpovede Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Otázka: Kde sa nachádza Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Playa Grande Golf Course sa nachádza na severnom pobreží Dominikánskej republiky, v meste Río San Juan.

Otázka: Ako dlho trvá hra na Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Hra na Playa Grande Golf Course zvyčajne trvá približne 4 až 5 hodín, v závislosti od veľkosti skupiny a zručnosti hráčov.

Otázka: Ako sa dostať na Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Playa Grande Golf Course je zvyčajne prístupné autom z okolitých miest, ako sú Puerto Plata alebo Sosúa. Tiež môže byť možné zabezpečiť dopravu cez svoj rezort alebo cez miestne taxikárske služby.

Otázka: Ako si môžem zarezervovať tee time na Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Tee time na Playa Grande Golf Course si môžete zarezervovať cez oficiálnu webovú stránku golfového ihriska alebo cez cestovné kancelárie a rezorty, ktoré ponúkajú golf ako súčasť ich služieb.

Otázka: Aké sú poplatky za hru na Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Poplatky za hru na Playa Grande Golf Course sa líšia v závislosti od ročného obdobia a od typu hry. Zvyčajne sa pohybujú medzi 150 až 250 dolármi za osobu.

Otázka: Je Playa Grande Golf Course vhodné pre začiatočníkov?
Odpoveď: Playa Grande Golf Course je náročný golfový príkaz, a preto sa neodporúča pre začiatočníkov. Je to skôr pre skúsených hráčov a golfových nadšencov, ktorí hľadajú výzvu a krásne prostredie.

Otázka: Aké sú otváracie hodiny Playa Grande Golf Course?
Odpoveď: Playa Grande Golf Course zvyčajne otvára o 7:00 hod ráno a zatvára sa po západe slnka, čo môže byť medzi 18:00 a 19:00 hod. Avšak, otváracie hodiny sa môžu líšiť v závislosti od počasia a počtu hráčov.


Počasie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi nádhernými plážami a slnečnými dnami, ktoré sa sústredia hlavne v oblasti Karibiku. Medzi najobľúbenejšie miesta pre návštevníkov patrí plážové letovisko Playa Grande, ktoré ponúka krásne výhľady na Atlantický oceán a zároveň má na dosah ruky jeden z najlepších golfových ihrísk v krajine - Playa Grande Golf Course.

Jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré ovplyvňujú počasie na Playa Grande Golf Course, je tropické podnebie Dominikánskej republiky. Celoročne tu teploty dosahujú okolo 30 °C, pričom vysoká vlhkosť môže dostať teplotu až na 40 °C. V lete sa tu často vyskytujú búrky a hurikány, ktoré môžu ovplyvniť hracie podmienky na ihrisku.

Aj napriek horúcim letným mesiacom je však Playa Grande Golf Course otvorené pre návštevníkov po celý rok. V období jari a jesene môžete očakávať menej dažďov, čo umožňuje hráčom hrať výborne podmienky načierno.

Playa Grande Golf Course bol navrhnutý svetovo uznávaným architektom Robertom Trentom Jonesom, ktorý vytvoril unikátnu kombináciu náročných horských jamiek a relatívne plochých jamiek pozdĺž oceánskeho pobrežia. Na ihrisku nájdete množstvo palmových stromov, zálivy a úseky oceánu, ktoré spolu vytvárajú krásne scenérie. Celková plocha ihriska má 330 akrov, čo znamená, že máte dosť miesta na to, aby ste si užili relaxáciu a golf v tichom a príjemnom prostredí.

Golfoví hráči na Playa Grande Golf Course môžu očakávať výborné služby, vrátane kvalitného vybavenia, najnovších golfových vozidiel a širokého výberu stravovania v klubovne pred alebo po hre.

Celkovo možno povedať, že počasie na Playa Grande Golf Course, ako aj jeho samotné ihrisko, sú dokonalým miestom pre spoločné golfové dobrodružstvá s priateľmi, rodinou alebo sami so sebou. Slnecno, krasny výhľad a príjemne prostredie robia z tejto oblasti karibikského raja pre milovníkov golfu jedno z najlepších miest, ktoré určite stoja za návštevu!


Letenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Ak hľadáte nové miesto, kde by ste mohli stráviť svoju plážovú dovolenku, určite by ste mali zvážiť Dominikánsku republiku. Krajina ponúka okrem čarovnej karibickej atmosféry aj množstvo atrakcií a zážitkov pre turistov. Jedna z najzaujímavejších destinácií v tejto oblasti je Playa Grande Golf Course, ktoré sa nachádza v meste Rio San Juan.

Playa Grande Golf Course je obrovské golfové ihrisko, ktoré sa prostiea na rozlohe takmer 2 000 hektárov. Toto ihrisko patrí medzi najkrajšie na svete a pre svoju náročnosť a malebné prostredie privádza každoročne tisíce golfistov z celého sveta. Okrem samotného golfového ihriska si tu nájdete aj luxusné hotely, ktoré ponúkajú exkluzívne služby a relaxačné aktivity.

Najväčšou výhodou Playa Grande Golf Course je určite jeho poloha. Nachádza sa v blízkosti tropickej pláže Playa Grande, ktorá patrí medzi najkrajšie pláže na svete. Ak máte radi vodné športy, môžete si tu užiť plachtenie, surfing alebo šnorchlovanie. Okrem toho v okolí nájdete množstvo bary a reštaurácií, kde si môžete vychutnať miestne jedlá a pitie.

Cena letenky do Dominikánskej republiky závisí od toho, odkiaľ letíte a kedy sa rozhodnete cestovať. Ak hľadáte lacné letenky, odporúčame hľadať v období mimosezóny. Najlepšie ceny leteniek nájdete v období od septembra do novembra a od marca do maja. Ak sa rozhodnete cestovať počas hlavnej sezóny, musíte počítať s vyššími nákladmi na letenku.

Výber hotela v okolí Playa Grande Golf Course je veľmi pestrý. Okrem luxusných zariadení ponúkajúcich prvotriedne služby nájdete aj cenovo dostupné hotely a ubytovania pre milovníkov cestovania na nízkom rozpočte. Pred výberom hotela vám odporúčame porovnať rôzne ponuky a zvážiť vaše potreby a predošlé skúsenosti.

Ak plánujete navštíviť Playa Grande Golf Course a Dominikánsku republiku, neváhajte a urobte to. Táto časť sveta vám ponúkne pestrú a zaujímavú dovolenku plnú pamiatok, zážitkov a relaxu. S vyhľadaním správnej letenky a hotela v okolí budete mať garantovaný nezabudnuteľný zážitok.


Garancia najnižšej ceny

Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

Desiatky tisíc spokojných klientov

Najvýhodnejšie letenky do všetkých krajín sveta

Najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta na jednej platforme.

Nájsť letenky