Hľadajte najekonomickejšie lety

Bahrajn Wahooo! Waterpark

Počasie Bahrajn Wahooo! Waterpark


Bahrajn je krajina ležiaca v Perzskom zálive, ktorá je obklopená stolovými horami a púštnymi plánami. Toto miesto ponúka ideálne počasie pre návštevníkov, ktorí chcú zažiť horúce a suché dni počas celého roka. Bahrajn je známy aj svojimi prekrásnymi plážami, ktoré lákajú mnoho turistov z celého sveta.

Najlepším spôsobom, ako sa ochladiť v horúcom počasí, je vodný park. Bahrajn Wahooo! Waterpark je jedným z najlepších vodných parkov v tomto regióne a je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, ale aj pre dospelých, ktorí hľadajú dobrodružstvo a zábavu.

Park ponúka množstvo atrakcií vrátane tobogánov, vodopádov, bazénov a ďalších zábavných aktivít napríklad plachtenie na vode, trampolíny, člny a mnoho ďalších. Každá atrakcia v parku má svoju jedinečnú a zaujímavú povahu. Napríklad tobogán 'Sidewinder' doslova vystreli jazdca do vzduchu predtým, ako dostanú šancu sa ponoriť do bazéna.

Jednou z najobľúbenejších atrakcií v Bahrajn Wahooo! Waterpark je tobogán s názvom Boomerang. Po spustení jazdca do basenu ho téča dostane na opačnú stranu, kde jazdec rozbehne ďalšiu časť tobogánu. Toto opätovné zdvíhanie jazdca na vyššie miesta na tobogáne je veľmi vzrušujúce a zábavné.

Okrem vodných aktivít park ponúka aj mnoho miest na oddych. Tamojšie bary a reštaurácie sú ideálne pre návštevníkov, ktorí chcú ochutnať miestne pokrmy a nápoje. Vodný park tiež ponúka lehátka, kde si môžete oddýchnuť a užiť si slnko.

Bahrajn Wahooo! Waterpark má taktiež denné vstupenky a sezónne vstupenky. Na miesto sa môžete dostať autom, taxíkom alebo verejnou dopravou. Celý park je v bezpečí, návštevníci môžu byť pokojní a užívať si zábavu.

Celkovo, Bahrajn Wahooo! Waterpark je ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú dobrodružstvo a zábavu v horúcom počasí Bahrajnu. Atraktívne tobogány, bazény s mnohými aktivitami a reštaurácie sú len niektoré z dôvodov, prečo sa tento vodný park stal tak populárnou turistickou destináciou v Bahrajne. Tak si neodkladajte návštevu vodného parku a užite si nezabudnuteľné zážitky, ktoré vám ponúkne.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahrajn Wahooo! Waterpark


Otázky:

1. Kde sa nachádza Bahrajn Wahooo! Waterpark?
2. Kedy je otvorený?
3. Aké atrakcie ponúka?
4. Je potrebné si vopred zakúpiť vstupenky?
5. Môžem si priniesť vlastné jedlo a pitie?
6. Je možné v parku požičať plážové osušky a lehátka?
7. Je vo vstupnom zahrnuté použitie všetkých atrakcií v parku?
8. Aké sú otváracie hodiny parku v piatok, deň islamského týždňa?

Odpovede:

1. Bahrajn Wahooo! Waterpark sa nachádza v meste Manáme, Bahrajn.
2. Waterpark je otvorený denne od 10:00 do 22:00 hod.
3. Park ponúka rôzne tobogány, bazény s vlnami, "lazy river" a ďalšie vodné atrakcie pre návštevníkov všetkých vekových kategórií.
4. Vstupenky si môžete zakúpiť vopred online na oficiálnej stránke parku alebo priamo na mieste.
5. V parku nie je povolené prinášať vlastné jedlo a pitie, ale v parku nájdete občerstvenie a stánky s občerstvením.
6. Áno, v parku si môžete požičať plážové osušky a lehátka.
7. Áno, vstupné zahŕňa použitie všetkých atrakcií v parku.
8. V piatok, deň islamského týždňa, park je otvorený od 13:00 do 22:00 hod.


Ubytovanie Bahrajn Wahooo! Waterpark


Bahrajn ponúka mnoho možností na relaxáciu, ale jedným z najpopulárnejších miest je Wahooo! Waterpark. Tento park fúka divákom z myseľ súťažou šmykľaviek a vodnými atrakciami.

Avšak, ak sa to snažíte premeniť na víkendovú záležitosť, kde hľadáte ubytovanie v blízkosti parku, máte šťastie, pretože Bahrajn vám ponúka niekoľko možností na ubytovanie.

Prvá možnosť je Radisson Blu Hotel, ktorý je umiestnený len pár metrov od Wahooo! Waterparku. Toto štyrihviezdičkové ubytovanie má všetko, čo si môžete priať pre svoje pohodlie a oddych. Destinácia poskytuje rôzne typy izieb, medzi ktorými nájdete luxusné apartmány a izby typu suit, ktoré sú vhodné pre veľké rodiny. Hotel ponúka spoločné priestory, ako sú bazén a fitness centrum. Okrem toho, v blízkosti hotela nájdete obchodné centrá a rôzne reštaurácie, kde si môžete vychutnať miestne špeciality.

Ak hľadáte lacnejšie ubytovanie a chcete byť bližšie k miestu akcie, môžete zvážiť ubytovanie v blízkosti letiska v Maname. Tam nájdete hotel, ibis styles Maname, ktorý ponúka cenovo dostupné izby a ponuka je vhodná aj pre rodiny s deťmi. Hotel poskytuje celodennú recepciu, vnútornú a vonkajšiu kaviareň a fitness centrum. Pre hostí s autami, hotel poskytuje bezplatné parkovisko.

Poslednou možnosťou ubytovania je Kempinski Grand & Ixir Hotel Bahrajn, ktorý sa nachádza v meste Manama. Toto hotelové ubytovanie sa nachádza približne 9 kilometrov od parku, ale ponúka mnoho možností ako pre deti, tak aj pre dospelých hostí. Okrem toho, nájdete tu aj športové a rekreačné zariadenie, ako napríklad tenisové kurty, potápačskú školu a krásne, kvetom ozdobené záhrady.

Všetky tieto možnosti ubytovania v Bahrajne sú skvelým výberom, ak hľadáte pohodlie, zábavu a relaxáciu po celodennom strávení v Wahooo! Waterparke. Vyberte si jedno z týchto ubytovaní a zažite nezabudnuteľný zážitok v tejto časti sveta.


Letenka Bahrajn Wahooo! Waterpark


Bahrajn Wahooo! Waterpark – miesto, kde sa môžete zabaviť a užiť si celodennú adrenalinovú jazdu. Je to jeden z najväčších a najnovších vodných parkov užijúcich si svojich návštevníkov od roku 2018.

Nachádza sa v hlavnom meste Bahrajn, Manáme, v areáli Bahrain City Centre Mall, čo znamená, že je to ideálne miesto pre tých, ktorí sa chcú obrovsky zabaviť aj nakupovať. Vodný park má mnoho atrakcií, ako napríklad tobogany, vodopády, pirátske strieborné lode, vlnobitie, rôzne bazény a ešte omnoho viac.

Mali by ste si však dať pozor na niektoré z významných atrakcií, ako napríklad "Sidewinder" alebo "Tornado" - dvaja z najpopulárnejších tobogánov - ktoré potrebujú odvahu a silné srdce na ich prejdenie. "Sidewinder" vás prevedie sériou priamych a zvitých jazd, zatiaľ čo "Tornado" prevezie vašu telu z jedného konca špirály do druhého.

Okrem toho, ak hľadáte niečo skôr pre relax, môžete sa ukrývať a plávať na plávajúcej kruhovke, alebo sa urobiť našup ako v džakúzi. Vaša rodina si zároveň užije veľa zábavy v "Family Raft Ride", kde sa vás maximálne štvor až šesť osôb na gumenom člne plavia na prekrásnom zelenom brehu.

Bahrajn Wahooo! Waterpark je miestom, kde sa dá stráviť celý deň, obzvlášť počas horúcich letných dní. Vstupné do parku sa začína približne od 20 USD a denné vstupné pre deti je od 15 USD. V parku sa nachádza viacero obchodov a reštaurácií. Rezervovať si letenky na Bahrajn a staviť si svoju destináciu na Bahrajnský vodný park Wahooo! je rozhodne skvelý nápad na dovolenku.


Dovolenka Bahrajn Wahooo! Waterpark


Ak hľadáte miesto, kde si užijete dobrodružstvo a zároveň si oddýchnete, potom je Bahrajn to pravé miesto pre vás! Nachádza sa v juhozápadnej Ázii a je známy pre svoje krásne pláže, kultúrnu dedičinu a fascinujúce miesta pre turistov. Nedávno som mala šťastie tam cestovať a chcela by som sa s vami podeliť o svoje zážitky z miesta, ktoré ma najviac zaujalo - Wahooo! Waterpark.

Wahooo! Waterpark sa nachádza v hlavnom meste Bahrajnu - Manáme. Je to jeden z najväčších vodných parkov v strednej Ázii a ponúka skvelú zábavu pre celú rodinu. Park bol založený v roku 2009 a už prilákal tisícky návštevníkov z celého sveta. Park má mnoho atrakcií, ktoré vás určite nielen zabavia, ale aj ochladia v horúcom počasí.

Jednou z mojich obľúbených atrakcií bola Tornado. V tejto atrakcii si posadnete na veľkú nafukovaciu fľašu, ktorá vás rýchlo prevezie cez veľkú hadicu. Tento zážitok bol pre mňa nezabudnuteľný, keďže som nikdy predtým nezažila nič podobné. Ďalšou vynikajúcou atrakciou bol Aqua Loop, kde som sa musela postaviť na platformu a jeden z mnohých "omylne nebezpečných" okamihov v mojej karieri nám dátovala, že všetky atrakcie síce do seba celkom pekne zapadali, no v určitých bodoch sa trošku prekrývali, pričom Aqua Loop a Tornado boli jednou z takýchto.

O podobnej atrakcii je celkom veľa bezvýznamných fám, pričom naozajovú krásu a nápadito sa spracovanú cestu po želobe som si pre zmeny zamilovala u Richochet, kde sledujete do "one way street" umiestnenú vonkajšiu ďalšiu želobu, kde sa vám za poskakovanie a hudbu stanete kúskom zmyslového intenzívneho zážitku.

V parku nechýbajú ani rôzne bazény a pieskoviská pre deti, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi. Mango Lazeez, ktorý je základom mnoha desolátnych mešťanských jednodňových expedícií by sa dal vynechať, no vo chvíli, kedy si v parnom lete nárobne OKIEHLILO a potrebujete vyskúšať inú chuť ako voda, dokáže urobiť zázraky a ponúknuť vám koktail s exotickým ovocím.

Wahooo! Waterpark je miestom predovšetkým na zábavu a adrenalínové atrakcie. Myslím si však, že je to ideálne miesto pre tých, ktorí chcú prežiť deň v úplne inom svete a zabudnúť na všetky starosti. Nie je potrebná veľká plavková zručnosť, takže je to ideálne miesto pre každého. Ak sa chystáte na dovolenku do Bahrajnu, odporúčam navštíviť Wahooo! Waterpark a urobiť si nezabudnuteľné spomienky.


Garancia najnižšej ceny

Najomfázejnejšia online selekcia leteniek

Desiatky tisíc spokojných klientov

Najvýhodnejšie letenky do všetkých krajín sveta

Najlacnejšie letenky do všetkých kútov sveta na jednej platforme.

Nájsť letenky